Akcesoria do akwareli - papier, ramki, albumy

Akcesoria do akwareli.

W tej zakładce znajdziesz zestaw przydatnych rzeczy do malowania akwarelami. Przede wszystkim proponujemy Ci papier firmy Fabriano docięty do różnych formatów, na którym same malujemy. Testujemy ten papier już prawie 2 lata!

Co jeszcze?

Szukasz ozdobnej, prostej ramki do swoich prac? To świetnie, bo mamy dla Ciebie propozycję uniwersalnych, białych ramek, które będą stanowiły świetną oprawę dla twoich obrazków

Jeśli malujesz dużo mamy dla Ciebie rozwiązanie, które sprawdziło się również u nas. Album na obrazki. Dzięki temu, będziesz widziała, jakie postępy poczyniłaś w malowaniu i nie będą one „zbieraczem kurzu” w całym domu.

Czy wiesz, że wszystkie akcesoria do akwareli, które znajdziesz w tej kategorii przetestowałyśmy malując same?! Często opowiadamy o swoich odczuciach, dzielimy się doświadczeniem, dzięki temu, że sprawdziłyśmy jakość proponowanych produktów „na własnej skórze” możemy je polecić z czystym sumieniem, a ponadto wyjść poza zwykły, standardowy opis produktu, bo poza danymi technicznymi, opowiemy Ci o naszym doświadczeniu.

Shopping Cart
Scroll to Top