Travel Journal - notes podróżnika

Travel Journal – notes podróżnika, to innymi słowy po prostu notes, który zabierasz ze sobą w podróż. Prosty, mały, podręczny. Będzie twoim towarzyszem na czas każdej wyprawy. Po powrocie możesz do niego wkleić zdjęcia, bilety które wróciły razem z Tobą. I gotowe, twoje wspomnienia mają piękną oprawę.Dzięki temu detale związane z twoimi przygodami pozostaną z Tobą na długo.

Każdy Travel Journal – notes podróżnika przygotowałyśmy własnoręcznie. Dlatego każdy ma inną okładkę, jest unikatowym egzemplarzem, tak jak wspomnienia każdego z nas.

Do takich zapisków miło się wraca, fajnie ogląda się je z przyjaciółmi, albo z rodziną. Ale równie dobrze twoje zapiski mogą być tajemnicze, schowane tylko dla Ciebie. W końcu to Ty decydujesz, jak będą wyglądać i kto może do nich zaglądać

Jeśli masz ochotę wzbogacić swoje zapiski również o zdjęcia, zapraszamy Cię na naszego bloga, gdzie znajdziesz szczegółowy opis jak wykonać kolaże zdjęć ze swojej podróży.

Na naszym blogu opisałyśmy również inne praktyczne wskazówki. Znajdziesz tam instrukcję z poradami jak wklejać zdjęcia. Podzieliłyśmy się również wskazówkami odnośnie urban sketchingu.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Shopping Cart
Scroll to Top