lista małych przyjemności

Prezent od serca – zrób to sam

Najlepsze, co możesz podarować drugiemu człowiekowi to czas! Dlatego dziś, krok po kroku chcemy Cię zaispirować do stworzenia karnetu pełnego małych przyjemności. To może być prezent dla mamy, przyjaciółki, siostry, męża, a  równie dobrze możesz przygotować taki karnet dla siebie. Jesteś tego warta! To co, działamy? 

Aby stworzyć prezent od serca, trzeba niewiele...

Wystarczy chwilę pomyśleć o tym, co lubi osoba, którą chcemy obdarować. Jeśli już to wiesz, to weź kartkę i działaj razem z nami! Jako inspiracja pełna literek posłużą nam nasze autorskie zeszyty Alfabety 1 i 2. Przyda się również cienkopis, nożyczki i hop, działamy! Zaczniemy od nagłówka na górze kartki, wykorzystując jeden z wybranych krojów.

Nagłówek gotowy, czas na najważniejsze!

Czas na najważniejsze! Teraz wybierz kilka „małych przyjemności”, które chcesz w prezencie podarować bliskiej osobie. To nie muszą być wielkie sprawy! Kawa wypita w ciszy, godzina z książką, spotkanie na mieście. Jeśli potrzebujesz inspiracji, koniecznie zajrzyj na bloga Fundacji Polekont, gdzie znajdziesz super wpis na ten temat. Wymyślone? To teraz szybciutko wpisz każdą z nich w osobny prostokąt na dole! Ponieważ Alfabety obfitują w różne inspiracje, udało mi się każdą z przyjemności zapisać innym krojem liter. To proste, ale super efektowne. Na koniec robimy nacięcia pomiędzy prostokątami. Dzięki temu będzie można zrywać kolejne przyjemności po ich wykorzystaniu! 

lista małych przyjemności

I gotowe! Nie wiem jak Tobie, ale mi udało się wykonać ten prezent od serca w 10 minut! W dodatku nie jest kosztowny i nie trzeba go zamawiać wcześniej!

Literki dodały mu uroku i całkiem fajnie się prezentuje!

Jeśli szukasz więcej literkowych inspiracji zajrzyj do naszego sklepu, gdzie czekają nasze Alfabety!

A jeśli masz ochotę pochwalić się tym, co udało Ci się stworzyć, oznacz nas na Instagramie! Z radością zobaczymy Twoją pracę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top