Album dla mamy

Album dla mamy – moja podróż w czasie

To było 15 lat temu. Właśnie wtedy po raz pierwszy zostałam mamą. Pamiętam to uczucie, kiedy nie mogłam uwierzyć, że w moich rękach leży maleńki człowiek, mój syn. To doświadczenie zmieniło mnie zupełnie. A potem na świat przyszły dziewczynki i teraz już nie pamiętam jak to jest, nie być mamą. Nie mniej jednak detale uciekają z naszej pamięci, dlatego postanowiłam sobie przypomnieć te chwile kiedy na świat przyszła Maja – moja najmłodsza córka. W tym roku w prezencie na Dzień Mamy stworzyłam dla siebie album. Wyjątkowy. Właśnie z tego czasu mojego życia. I dzisiaj zapraszam Cię to jego wnętrza. Może ten wpis Cię zainspiruje i zrobisz album dla swojej mamy, lub dla siebie. Może wrócisz do tych chwil, które były ważne dla Ciebie?

Podróż w czasie, bez dystansu społecznego

Ostatnio Magda zabrała Was w cudowną podróż w polskie góry, dziś ja zapraszam Was w podróż po moich wspomnieniach. Mam ostatnio dużo pracy i ciężko mi się oderwać, zatrzymać. Dlatego tym razem zdecydowałam się na album bez kolażowania zdjęć. Prosta selekcja, 30 ulubionych zdjęć i hop! Po 15 minutach zdjęcia poleciały do wywołania, a mnie ogarnął ten miły stan, kiedy podróżujesz myślami, do chwil, które były dla Ciebie ważne.  Znasz to uczucie? 

Zobacz jakim maluszkiem była Maja. Nieustannie zadziwia mnie to, jak trudno zauważyć to, jak bardzo zmieniają się dzieci. Dzień po dniu, przeobrażają się nieustannie, a zazwyczaj umyka to w naszej codzienności. 

I mój album dla mamy prawie gotowy...

Tak na prawdę, mając już wywołane zdjęcia, większość pracy jest za nami! Możesz się cieszyć swoim albumem. Nie musisz przecież spędzać długich godzin na jego ozdabianiu, jeśli nie masz czasu. Ważne żeby wywołać zdjęcia i cieszyć się gotowym albumem. Oglądanie wywołanych zdjęć, to dla mnie zupełnie inne doznanie, niż wertowanie ich w komórce. Zatopiłam się więc we wspomnieniach bez reszty. Te małe rączki, Hubert, tulący się do siostry. Mała Lenka podskakująca przy każdej okazji. Warto było zatrzymać się na chwilę.

Czas na wisienkę na torcie!

Tak jak pisałam, właściwie po wklejeniu zdjęć, mogłabym spokojnie uznać, że mój album gotowy! Ale!!! Ja po prostu uwielbiam napisy w albumach! I nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności, żeby dodać kilka nowych nagłówków z Wzornika Napisów Wszelakich!  Mam też w planach dodać też kilka swoich myśli. Dzięki temu album będzie miał prawdziwie osobisty charakter. 

Muszę przyznać, że w tym roku, zaczęłam świętowanie Dnia Mamy wyjątkowo wcześnie i ogromnie się z tego cieszę! A Ty jaki prezent szykujesz dla swojej mamy? Albo dla Siebie? 

Jeśli szukasz miejsca, które ugości twoje wspomnienia. Zapraszamy Cię do naszego sklepu, gdzie czekają na Ciebie nasze ręcznie tworzone, unikatowe albumy. Może któryś z nich skradnie twoje serce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top