brush lettering karty pracy do ćwiczeń

Brushlettering – co udało nam się wypisać w trakcie ostatnich tygodni?

To niesamowite, co się działo w ostatnich tygodniach w kwestii naszego kursu pod tytułem brushlettering. Rozesłałyśmy grubo ponad 100 zestawów kart i materiałów, dla wszystkich którzy byli chętni zacząć z nami tę przygodę!

brushlettering karty pracy

Niestrudzenie tłumaczyłyśmy jakich narzędzi używać. Ale jeśli dalej zastanawiacie się na co postawić na początku swojej kaligraficznej przygody, to pamiętajcie, żeby zacząć od odpowiedniego, niezbyt „trudnego brushpena”. Na początek warto zaopatrzyć się na przykład w brushpena Pentel Touch.

Przy okazji publikowania kart pracy starałyśmy się Was inspirować na różne sposoby. Mamy nadzieję, że korzystacie z dostępnych materiałów i Wasza przygoda z kaligrafią nowoczesną będzie źródłem radości i relaksu.

Podsumowując wszystkie informacje, postanowiłyśmy zebrać dostępne materiały dotyczące naszego kursu brush letteringu online w jednym miejscu. Poniżej podajemy linki, gdzie znajdziecie wszystko co potrzebne.

Brushlettering podsumowanie

 
Lekcję nr 1 z filmikiem i garścią instrukcji znajdziesz tutaj – https://przetworniawspomnien.pl/2020/01/brush-lettering-jak-zaczac/
Lekcja nr 2 – https://przetworniawspomnien.pl/2020/02/brush-lettering-najczestsze-trudnosci-osob-poczatkujacych/
Lekcję nr 3 – https://przetworniawspomnien.pl/2020/02/kaligraficzne-inspiracje/
Lekcja nr 4 – https://przetworniawspomnien.pl/2020/02/kaligrafia-nowoczesna-okiem-poczatkujacego/
Karty pracy z dużymi literami cz.1 – https://przetworniawspomnien.pl/2020/03/pomysly-na-naglowki-w-kronice-rodzinnej/
Karty pracy z dużymi literami cz. 2 https://przetworniawspomnien.pl/2020/03/kaligrafia-dla-dzieci-czy-to-ma-sens/

A tu czekają na Ciebie dzisiejsze, ostatnie karty pracy:

KARTA PRACY 5

6 KARTA PRACY 6

KARTA PRACY 7

Karty pracy miały być dostępne nieodpłatnie do końca marca, ale ze względu na kwarantannę postanowiłyśmy przedłużyć ten czas o dwa tygodnie! 🙂 Zapraszamy również do naszej grupy Kaligrafia od podstaw gdzie dzielimy się z Wami naszą wiedzą.

Częstujcie się!

A jeśli nie macie czasu na długie ćwiczenia, a mimo to, chcecie zrobić coś ze swoim pisaniem lub oprócz jednego kroju liter chcecie poszerzyć twój repertuar o inne, to polecam Wam nasz zeszyt pełen inspiracji – Alfabety, znajdziecie go w naszym sklepie! Alfabety nie dość, że są świetnym kompendium wiedzy na temat pisania, to jeszcze stanowią swego rodzaju ściągę. Mając je pod ręką w każdej chwili możemy sięgnąć do niej i skorzystać z zaprezentowanych tam krojów. Po co? Po to, by wzbogacić swoją kartkę bądź stworzyć ciekawy nagłówek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top