Travel Journal

W czym przechowywać wspomnienia z wakacji?

Jedziesz na super wakacje, masz mnóstwo wspomnień i sporo pięknych zdjęć, ale giną one w odmętach twojego telefonu i po jakimś czasie przestajesz do nich wracać?

Sprawdź nasze sposoby na to, żeby ogarnąć twoje wspomnienia. Mamy kilka pomysłów na to! Dla każdego coś miłego! Bo każdy z nas jest inny i nie trzeba spędzić wielu godzin na przygotowaniu skomplikowanych albumów, żeby cieszyć się wspomnieniami!

Opcja "NA LENIUCHA"

Tutaj nie czeka na Ciebie długa lista zadań. Po prostu bierzesz ze sobą notes i robisz zapiski w trakcie wyjazdu. Po powrocie nie wklejasz zdjęć. Jest też szansa, że taki notes wystarczy Ci na więcej niż jedną wyprawę.

Takie zapiski nie muszą być wcale nudne! Możesz je ozdobić naklejkami lub prostymi szkicowanymi obrazkami (pssst sporo podpowiedzi jak to zrobisz znajdziesz we Wzorniku podróżniczym). Szukasz właściwego notesu? Polecamy Ci nasze Travel journale! Małe i poręczne, zmieszczą się do każdego bagażu i polecą za Tobą na koniec świata!


Opcja "SZYBKO I SPRAWNIE"

Na wyjeździe nie tworzysz zapisków, ale zaraz po powrocie wybierasz 30 zdjęć i wywołujesz je w formacie 10×15 cm i wklejasz do albumu w formacie 15×21 cm (mamy takie w naszym sklepie). Możesz dodać kilka podpisów, ale nie jest to wymagane! I gotowe!

Opcja "OSOBNY ZESZYT LUB ALBUM TO NIE DLA MNIE, BO ZGUBIĘ KAŻDY"

Kto powiedział, że wspomnienia z wakacji muszą mieszkać z osobnym albumie?! Jeśli chcesz, możesz przeznaczyć na zapiski związane ze wspomnieniami kilka stron w swoim planerze lub kalendarzu. My nazwałyśmy dumnie taki obszar Strefą Wspomnień. Możesz o tym więcej przeczytać w naszym artykule na blogu u Pani swojego czasu.

Opcja "OBRAZ MÓWI WIĘCEJ NIŻ 1000 SŁÓW"

Masz mnóstwo zdjęć z wyprawy, ale niekoniecznie lubisz barwne opisy?Zdecyduj się na album w formacie 25×25 cm. Skolażuj zdjęcia, wklej i ciesz się nim kiedy tylko chcesz! Instrukcja kolażowania czeka na Ciebie tutaj.

Opcja "FULL WYPAS Z WISIENKĄ Z ZASMAŻKĄ"

album podróżniczy

A gdyby tak pójść na całość i mieć z wyprawy travel journal i album?! My tak robimy!

Travel journal bierzesz w podróż (po powrocie uzupełniasz bilecikami i kilkoma zdjęciami). A na podstawie travel journala tworzysz dodatkowo album.

To może być Travel journal i album z wyprawy życia, lub album i notes z kilku lat wakacyjnych eskapad.

Opcja "NAMALUJ SWÓJ ŚWIAT"

Wspomnienia można też namalować! I żeby się na to zdecydować nie trzeba być artystą ani mieć specjalnego pozwolenia. Przez kilka lat spoglądałyśmy na tą opcję tęsknym wzrokiem, ale zamiast się tylko przyglądać, lepiej malować. Wiadomo! Więc spróbowałyśmy i to jest cudowne!

A jaka jest twoja opcja na wspomnienia z wakacji?

3 thoughts on “W czym przechowywać wspomnienia z wakacji?”

  1. W tym roku dzięki wyzwaniu „Lipcownik” zaproponowanemu przez Przetwórnię Wspomnień, moje wspomnienia z urlopu pojawiły się w formie malowanej … I wiecie co? To był strzał w dziesiątkę! Nie tylko relaks z akwarelami, ale też powstał fantastyczny album pełen wspomnień, do którego będę mogła wracać 🙂 Dzięki za pomysł!

  2. Pięknie zachowane wspomnienia z wakacji! Taka pamiątka zostaje z nami na całe życie, dlatego warto tworzyć albumy z wakacji na bieżąco

  3. Cudownie zachowane wspomnienia z wakacji 🙂 Każdy sposób na wspomnienia jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie, kiedy podróżujemy i wyjeżdżamy w różne miejsce, a wspomnienia z nich po latach zanikają. Dobrze jest je zachować na dłużej

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top