travel journal

Co to jest Travel Journal?!

travel journal

No dobrze, to co to jest Travel Journal?! Najprościej rzecz ujmując (a tak lubimy tłumaczyć najbardziej), to po prostu pamiętnik z podróży. Mały notes, który pomieści twoje myśli, zachwyty, wspomnienia. My bardzo lubimy takie zapiski oczywiście ozdabiać i tutaj tak na prawdę zaczyna się cała zabawa! To jak będą wyglądały twoje wspomnienia, to bardzo indywidualna sprawa i dobrze, bo nasze wspomnienia są różne, a i my sami mamy urozmaicone preferencje. Pokażemy Ci więc nasz sposób na to, jak rozpocząć tą przygodę, ale pamiętaj! Nie bój się podążać za swoim głosem serca. Wtedy będzie najpiękniej, a twoje wspomnienia będą miały jeszcze większą wartość.

Skąd wziąć notes na Travel Journal

W naszym przypadku, sprawdziły się małe notesy. Każdy z nich jest dedykowany innej wyprawie, a dzięki małemu formatowi zmieści się do każdego bagażu. Po kilku wyprawach pokochałyśmy te notesy tak bardzo, że zaczęłyśmy przygotowywać własne notesy i znajdziesz je w naszym sklepie internetowym.

W zależności od twoich preferencji możesz wybrać bazę z okładką z papieru craft (jeśli wolisz wersję minimalistyczną)  lub wersję z ozdobną okładką. Każda z nich jest inna! Może któraś z nich czeka właśnie na Ciebie.

ręcznie szyta baza pod travel journal
ręcznie szyta baza pod travel journal
ręcznie szyty travel journal statek
przykładowy travel journal z ozdobną okładką

Travel Journali - nigdy nie za wiele

W kwestii kolekcjonowania wspomnień z podróży, można powiedzieć o nas jedno! Nie wyobrażamy sobie wypraw bez naszych maleńkich towarzyszy! I nie pasuje tu zupełnie określenie, że szewc bez butów chodzi! Mamy ich na prawdę sporą kolekcję. W czasach przed pandemią, z radością pokazywałyśmy je na różnych targach i spotkaniach (jeszcze do tego wrócimy!!!). A dla tych,, którzy znają nas tylko ze świata online polecamy nasze konto na Instagramie, gdzie dość regularnie nimi „spamujemy”.

travel journal
przykład travel journala

To co? Gotowa na przygodę?

Chcemy Cię zainspirować do działania! Ponieważ zbliżają się wakacje, a wraz z nimi podróże i w związku z tym planujemy cały cykl wpisów o travel journalach. Opowiemy Ci, co się przydaje. Pokażemy co jest zbędne. Podpowiemy jak ozdabiać twój notes, żeby wyglądał jak z bajki. Mamy nadzieję, że wciągniesz się w tą przygodę razem z nami i zanim nadejdą kolejne wakacje, gdy ktoś zapyta Cię: Co to jest Travel Journal? Ty odpowiesz mu: szkoda gadać, po prostu pokażę Ci moje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top